Turnaj 16.1.2016 v Bystřici p.H. - výsledky:

Publikováno 2. 2. 2016

V sobotu 16.1.2016 pořádal OFS Kroměříž ve spolupráci s TJ Slavkov p. H. ve sportovní hale v Bystřici p. H. první ze série zimních halových turnajů určený pro hráče mladší přípravky. Na turnaji se představilo hned 10 mužstev z našeho okresu, kteří byli rozděleny do dvou skupin, jejichž vítězové se střetli ve finále. Do něho postoupili bez prohry hráči Zdounek a Bystřice p. H. Jelikož si neporazitelnost udrželi i po finálovém zápase, ve kterém se zrodila remíza 1: 1, rozhodli o vítězi turnaje pokutové kopy v nichž byli úspěšnější hráči Bystřice p. H. a odnesli si zlaté medaile. V zápase o bronzové medaile zvítězili hráči Kroměříže nad bojujícím mužstvem Prusinovic. Turnaj, na kterém žádné z mužstev neplatilo startovné a jehož náklady plně hradil OFS Kroměříž se vydařil a již teď si Vás dovoluji pozvat na další z turnajů OFS Kroměříž, který je určen pro fotbalovou školičku a uskuteční se v sobotu 30. 1. 2016 v hale Gymnázia v Holešově.

Výsledky: TJ Prusinovice – FK Bystřice p. H. 1 : 4

branka: Krejčí Jan

TJ Prusinovice – FC Ajax Bezměrov 2 : 2

branky: Krejčí Jan 2

TJ Prusinovice – TJ Ludslavice 2 : 0

branky: Vrubel Pavel, Gerát Marek

TJ Prusinovice – TJ Sokol Rataje 3 : 0

branky: Krejčí Jan 2, Krejčí Ondřej